Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Návštěvní kniha

Vytvořeno 11.06.2011 16:19:41 | Poslední změna 07.10.2020 17:52:06
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "6362":
 
Gratuluji k vítězstvísmiley
Co ten Ondra na 5.
Zajímavé, díky moc. Hodně se mi líbí tato https://www.chessable.com/im-john-bartholomews-scandinavian-defense/course/79/
Magnus11128.01.2020 20:05:14
Literatura k potěšení šachového ducha
https://www.chessable.com/short-sweet-the-magnus-sicilian/course/30136/
Literatura k potěšení šachového ducha
https://www.chessable.com/short-sweet-the-magnus-sicilian/course/30136/
Zdravím pana Krolopa. Děkuji za příspěvek, a za to, že nám držíte palce. Letos je to opravdu těžké urvat nějaký bodík, přesto se budeme snažit udělat maximum. Jak vidíte, tady se moc příspěvků nenapíše, ale přesto se snažím dělat stránky, jak nejlíp umím a jak mi čas dovoluje. Veselí zase bude pořádat takový malý vánoční turnaj, tak snad Vám to letos vyjde se turnaje zúčastnit. Takže, ještě jednou děkuji za projevenou šachovou přízeň a spolupráci.
Zdravím, vážené šachisty z Veselí nad Moravou!
Přátelé, tak dlouho jsem zde nenapsal žádný příspěvek, až jsem dočista zapomněl jak se mám přihlásit. No, byl to problém! Sakramentská, krátká paměť!
Víte, vlastně jsem chtěl jen poděkovat, za pěknou spolupráci co se šachových akcí - soutěží týče. Já si myslím, že internet je dobrý jen tehdy když lidem přináší rychle a aktuální informace. Prostě, když lidem něco přináší a hlavně je spojuje, nikoliv rozděluje! U vás Veselanů si moc cením, že se nechováte majetnicky a zasíláte na můj blog spoustu šachových informací a materiálu, což nepochybně můj blog výrazně obohacuje. Přátelé, nevím jak dlouho budu provozovat šachový blog, ale věřte, že jej nedělám, z nějakého osobního prospěchu.Prostě, trpím tou zvláštní závislostí na šachovém prostředí /zatím/, nic víc, nic míň!
I nadále přeji všem veselským týmům mnoho úspěchů! Myslím, že je naprosto jasné, že držím palce!!
14.9.máme náborový turnaj.
Začátek 16:00 na Orlovni ve Veselí nad Moravou
děti narozené 2006 a starší
BSIIckq23.08.2012 13:42:23
Od do kolika let přijímáte děti.
Od do kolika let přijímáte děti.
No,jasně! Možná je to věkem. Zapomněl jsem, že se vám ty soutěže tak nějak prolínají. No, v obou případech, tedy zápasech to nebudete mít lehké. Ale ani role favorita nemusí být vždycky výhodou. Ono Staré Město B i Velké Pavlovice A budou pěkně našlapaný a nažhavený na vítězství. Tak zlomte vaz !! Mimochodem, nevím jaká je dle myslivosti doba hájení, ale pokud narazíte na bažanty tak je odstřelte ! Samozřejmě, myslím jen na šachovnici !!
Zdravím pana Krolopa. Nevím kdo nastoupí v KP2C za Veselí, ale vím, kdo nastoupí v 2.lize. Petr Bílek určitě chybět nebude, protože hostíme Staré Město "B".
krolop petr24.03.2012 12:48:50
Zdravím šachové přátelé ve Veselí nad Moravou! Vzhledem k tomu, že se zítra hraje poslední kolo KP2C a protože dobře vím, že to Veselané na Pavlovice umí zahrát! Oznamuji tímto, že držím palce a věřím v účast Petra Bílka a celkovou zápasovou remízu ! Proč ne?
1
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one