Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Veselská výprava v Osvětimanech obsadila „zlatý“ střed.

Vytvořeno 09.09.2012 17:59:02 | Poslední změna 09.09.2012 18:42:08

       Uběhlo několik měsíců a pomaličku se k nám blíží sezóna 2012/2013. Veselská výprava se vydala jako v minulém roce vyzkoušet své síly na turnaji v Osvětimanech, který se konal v neděli 9.9.2012. Výpravu vedl Zdeněk Uřičář. Další hráči Jožka Navrátil, Luboš Vičar, Michal Skalka a Symerský Petr. František Křížek přicestoval po vlastní ose z nedalekých Boršic. Celkově se turnaje zúčastnilo 52 hráčů, jak z České republiky, tak i z blízkého Slovenska.  Hrací tempo 2x15 minut nám zase ukázalo, že u šachovnic spíme a i poměrně slabší soupeři nám provětrávají kožichy. Bezkonkurenčně o první místo zápasili IM Sosna Jan a IM Zpěvák Pavel.

        V pomyslném mlýnu je stíhali FM Vrána František, Gabriel Adam(4.místo), Sháněl Jaroslav. Kičmer Petr, kterému se nepovedla poslední dvě kola měl na dosažení stupně vítězů asi nejblíž. Z Veselského týmu jsem se umístil nejlépe já a to na patnáctém místě s 5,5body. Celkem jsem turnaj proplul v pohodě, ale projevil se na mě čas, který mi několikrát chyběl. Jo, jo, spát u rapidu se  nevyplatí. František Křížek skončil dvacátýprvní s 5 body. Luboš Vičar skončil dvacátýtřetí s 5 body, atd…….  Tak jsem vám chtěl trochu přiblížit atmosféru z turnaje, snad budou výsledky na netu, abych mohl přidat odkaz.........    A výsledková listina je zde.

Přidávám ještě pozvánku na náš turnaj Memoriál FK a MG, který s koná 16.září 2012 ve Vnorovech a na turnaj družstev konaný 23.září 2012 v Boršicích.

Fotogalerii z turnaje naleznete zde.

                                                                                                                  Symerský Petr

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one