Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Velká Cena Veselí nad Moravou.

Vytvořeno 10.10.2019 16:27:57 | Poslední změna 10.10.2019 16:56:10
V sobotu 28.9.2019 se konala Velká Cena Veselí nad Moravou. Turnaj je součástí seriálu velkých Cen regionu Uherské Hradiště. Další tři turnaje se odehrají v Hluku, Vlčnově a Kunovicích. Veselský turnaj je roky prvním z těchto turnajů. V minulosti zvítězilo několik mládežníků v tomto seriálu a věřme, že i letos se někomu podaří zvítězit.
Do jídelny Církevní základní školy si letos našlo cestu 37 mladých vyznavačů šachové hry. Domácí oddíl hájilo šest hráčů ve starší kategorii a je jediný hráč Michal Tutka v mladší kategorii. Nejlépe si vedl Tomáš Skalka, který vybojoval mezi staršími stříbrnou medaili. Viz výsledky.
Turnaj Vedl Jan Skalka, kterému pomáhali další mladí členové oddílu. Za počítačem tradičně turnaj řídil Pavel Růčka současně s turnajovým rozhodováním.

Výsledky mladší: http://chess-results.com/tnr474522.aspx?lan=5&art=1
Výsledky starší: http://chess-results.com/tnr474523.aspx?lan=5&art=1
 
Souběžně s našim turnajem se konal i turnaj v Kyjově. Zde se představili František Křížek, Radek Hrabal a Vladimír Janás.
Výsledky: http://chess-results.com/tnr475139.aspx?lan=5&art=1
Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one