Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Velká cena mládeže v Dolním Němčí.

Vytvořeno 11.12.2014 19:05:24 | Poslední změna 18.01.2015 16:02:25
Dne 6.12.2014 se uskutečnil třetí turnaj v rapid šachu v rámci seriálu Velkých cen regionu. Náš šachový klub reprezentovali v mladší kategorii Tomáš Skalka a ve starší Jakub Dvořák s Emilií Tomšicovou. Tomáš sehrál všechny partie na prvním stole, až na tu poslední. Jediná porážka v 6.kole ho připravila nejen o první stůl, ale i o vítězství v turnaji jen těsně na pomocné hodnocení. Nádherné 3. Místo,bravo Tomáši.
Ve starší ch žácích  hrají letos  poprvé  Emilka a Jakub. Vůbec si nevedli špatně.Mezi staršími dívkami  vyhrála, nutno  podotknout, že se turnaje nezúčastnili  její  dvě největší  konkurentky  a sice Viktorie Všetulová  ze Starého Města a naše Daniela Skalková.Celkové 9.místo mezi  staršími  žáky není vůbec špatné i protože hrála po nemoci .
Velmi pěkně hrál i Jakub  Dvořák, až na jednu partii, jak ji okomentoval: „Za tuto partii se stydím,ani trošku se mi nepovedla.“ Tři vyhrané partie a 11. Místo je určitě úspěch.
Všem děkuji za vzornou reprezentaci oddílu. Poděkování patří taky pořadatelům a rozhodčím krásného turnaje. Velké díky rodičům za dopravu doprovod.  
Celkové výsledky mladší -http://chess-results.com/tnr154448.aspx?lan=5&art=1&wi=821    
Starší - http://chess-results.com/tnr154449.aspx?lan=5&art=1&wi=821
Napsali ve Vacenovicích: http://sachyvacenovice.blog.cz/1412/velka-cena-dolni-nemci-vezeme-zlato
Fotogalerii od pana Tomšice naleznete zde. 
  
Luboš Vičar. 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one