Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

VELKÁ CENA Dolní Němčí, starší a mladší žáci.

Vytvořeno 27.11.2011 13:06:55 | Poslední změna 02.12.2011 18:17:09

             Dne 26.11.2011 se konal  další šachový  turnaj žáků  započítávaný do seriálu Velkých cen. ŠK Veselí nad Moravou reprezentovalo pět hráčů: Ivánek David a Ochotný Václav ve starší kategorii a Skalka Tomáš , Pavlica  Tomáš a Maňák Jiří v té mladší.

              Vašek a David ve starších žácích nezklamali, leč pomalejší  hra  a více rozvahy by je posunulo o několik příček výše. Výsledky starších žáků naleznete zde.

 V mladších žácích byli blízko medailového úspěchu oba Tomáškové. V šestém kole neúprosný los rozhodl, že hrají spolu na třetím stole ( po 5-ti kolech průběžné 3 a 4 místo 4body). Pátý bod pro sebe vybojoval Tomášek Skalka.  V posledním  kole  svedl na prvním stole vyrovnanou partii o celkové vítězství  , prohra ho ovšem vrátila zpět na velmi pěkné 4.místo.

             Na čtvrtém stole statečně bojoval  Tomášek Pavlica. Po krásně rozehraném zahájení i materiální převaze se mu partii nepodařilo vyhrát, prohra ho odsunula na pěkné 10.místo.

             Jeden z nejmladších hráčů celého  turnaje Jirka Maňák bojoval co to šlo. Ve druhém kole vítězství a mat uprostřed  šachovnice, třetí kolo remis, páté opět  remis, dá se říct, že předvedl svou bojovnost a podal krásný výkon. V posledním 7 kole, když viděl jak může soupeř hru dokončit matem  konstatoval: "Pane učiteli myslím už toho necháme". Po předání  cen jsme se ubírali k domovu. Výsledky mladších žáků naleznete zde.

Pěkný turnaj řízený panem Růčkou bez sebemenších problémů - díky. Fotogalerii z turnaje, kterou nafotil pan Růčka naleznete zde.  

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ patří hlavně rodičům za podporu a pomoc.

 

                                                                                                            Luboš Vičar

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one