Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Ve Starém Městě dobojováno.

Vytvořeno 23.08.2015 18:14:07 | Poslední změna 23.08.2015 18:54:52
Týdenní maraton ve starém Městě je u konce. Účastníci se rozjeli do domovů, nebo na jiný turnaj, a tak již jen zbývá poděkovat domácímu organizačnímu týmu za perfektní podmínky, které připravil všem šachistům. Kromě samotného turnaje si bylo možno zahrát simultánku, bleskový turnaj nebo se zúčastnit koštu vína. Pestrý výběr všelijakých pochutin zase nabízel bufet, a při vchodu bylo po ruce tradiční počítačové centrum. Kvalitní podmínky jsou výbornou pozvánkou na příští turnaj a všichni naši hráči se shodli, že si tady narok určitě zahrajeme.
Hodnocení hráčů začnu u Ondry Horňáka, který hrál svůj první turnaj. Ondra může být se svým výkonem spokojen. Tu a tam se sice našly nějaké zbytečné nepřesnosti, ale to k začátkům šachové kariéry patří a u Ondry je předpoklad dalšího zlepšování jistý.
Bratři Skalkovi nezklamali, ale ani nepřekvapili. Střídali lepší chvilky s horšíma a celkově si jen mírně polepšili na elu. Honzovi to nešlo černýma ( připsal 1 elo bod ) a Michalovi  ( + 20 elo ) se zase podařilo vyhrát až v sedmém kole. 
Jenda, Luboš a já jsme na turnaji ztratili. Jenda 22, Luboš 10 a já 15 elo bodů, hlavně v bojích s talentovanou mládeží. Pravidelně porážet dorostence je velmi těžké a kdo nevěří,  asi na turnaji nikdy nehrál. 
Nejlepší výkony podával František Křížek. Většinou se zdržoval v první místnosti ( 24 stolů ) a celkově si polepšil o 10 bodů. Taky František se nevyhnul bojům s talentovanou mládeží. Na fotce níže bojuje s Martinou Fuskovou.
Na turnaji byly hodně vidět ženy a dívky. Kristýna Havlíková, Joana Worek a Jana Maříková bojovaly o přední místa v tabulce a výborně jim sekundovala domácí Jana Zpěváková. 
V turnaji nakonec zvítězil velmistr Vladimír Talla před Davidem Kaňovským a Tadeášem Kriebelem.
Výsledky: http://chess-results.com/tnr162251.aspx?lan=5&art=4&fed=CZE&turdet=YES&wi=821
Odkazy na články: http://www.sachysm.cz/
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one