Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

VÁNOČNÍ TURNAJ MLÁDEŽE – 17.12.2011 – BŘECLAV.

Vytvořeno 29.12.2011 10:25:34 | Poslední změna 29.12.2011 11:06:37
    
    Poslední oficiální akcí naší mládeže byl Vánoční turnaj pořádaný tradičně oddílem Tatran Poštorná. Díky spolehlivým rodičům dětí se do Břeclavi podařila vypravit rozsáhlá výprava sedmi hráčů + dvou legionářů z Boršic. Jelikož jsem na tento turnaj z pracovních důvodů nejel a zprávu ne a ne někdo napsat, pokusím se o stručnou analýzu od počítače napsat já.
    V turnaji Nadějí  ( do 11let ) nás reprezentovala pětice hráčů a velmi dobrého umístnění dosáhl Václav Ochotný. Vašek potvrdil, že soustředěnou hrou se z něj může stát velmi dobrý hráč a opora nově se rodícího týmu mládeže. Václav získal 4,5 bodu a umístnil se na vynikajícím 23.místě z 81 hráčů. Čtveřice Daniela Skalková, Jakub Dvořák, Tomáš Skalka a Tomáš Pavlica uhrála svorně 3 body. Mrzutostí je to, že Danielka a Tomášek Skalkovi před posledním kolem sahali po medaili ve své kategorii, a společně s Honzou Skalkou (mezi staršími)  prohrou v posledním kole tuto možnost nevyužili. Co se nepodařilo zde, podaří se určitě jinde.
Vánoční turnaj 2011, turnaj Nadějí do 11 let 34. ročník výsledky.
    V turnaji Talentů již zmiňovaný Honza Skalka sahal po třetím místě ale jeho věčný protivník Tadeáš Boček byl proti. Solidního umístnění dosáhl Michal Skalka. Lukáš Urbančík a Roman Bednář bohužel na turnaji narazili na silnou konkurenci a na vlastní kůži se přesvědčili, že konkurence nespí, ale zdokonaluje se. Vše se však dá dohnat.
Vánoční turnaj 2011, turnaj Talentů do 15 let 34. ročník výsledky.
    Velmi pěkný článek je možno si přečíst od pana Cipryse z následujícího odkazu, kde je na jedné fotografii vidět dokonce převážná část naší výpravy. Článek naleznete zde. Další pěkný článek o turnaji si můžete přečíst na stránkách ŠO Kunovice v podání pana Růčky.
Další turnaj se hraje v nedalekých Ratíškovicích, kterého se taky zúčastníme. Dále přikládám výsledky kde je pořadí hráčů krajského přeboru v rapidu po dvou kolech.
Díky všem za reprezentaci oddílu.                                                    

                                                                                                                        Zdeněk Uřičář
 
(65.5kB)
Pořadí hráčů KP v rapidu po dvou kolech.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one