Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Vánoční bleskový turnaj 2013.

Vytvořeno 31.12.2013 16:32:33 | Poslední změna 09.01.2014 10:29:07
Vánoční přestávku v mistrovské sezóně využívá mnoho hráčů k účasti na různých turnajích. Již zaužívaný  Štěpánský turnaj se například konal ve Vlčnově, i s účastí našich hráčů. Výsledky jednotlivců  i celého turnaje je možné zhlédnout zde: http://sachysti-vlcnova.blog.cz/  Náš oddíl zakončuje kalendářní rok tradičním blicákem, který se tentokrát hrál v neděli 29.12.2013.
Na startu se sešlo 19 hráčů. Jedenáct domácích a osm hostů si to v turnaji rozdalo systémem každý s každým. Rozhodčím turnaje byl Lubomír Vičar, který neřešil žádný problém, protože při jediném drobném problému zrovna kouřil venku cigaretu. I tak se Stanislav Stánec zachoval sportovně, a v partii s Františkem Křížkem souhlasil s remízou i přes soupeřův spadlý čas. K příjemné pohodě taky přispělo malé pohoštění, které domácí hráči připravili.
Samotný turnaj ovládnul Stanislav Stánec, současný hráč Prušánek ,  který potvrdil své kvality a soupeřům toho mnoho nepovolil. Druhé místo obsadil Jakub Uřičář, současný hráč ŠK Staré Město. V posledním kole se utkal s Petrem Symerským. Protože se spolu před posledním kolem venku zdrželi, partie se dohrávala s malým zpožděním. Pro Kubu to však znamenalo nutnost vyhrát, pokud chtěl pomýšlet na vítězství v turnaji.  To se samozřejmě hraje velmi těžko, a tak partie pro Kubu taky dopadla. Třetí místo obsadil  Petr Vičar, díky lepší vzájemné partii s Petrem Symerským.
Věcné ceny si odneslo prvních sedm hráčů, nejmladší účastník, nejstarší účastník a jediný zahraniční účastník, který je však  na Moravě jako doma.  Myslím, že jsme si svátky zpříjemnili pohodovým turnajem a trochu se tak připravili na další boje v nastávajících mistrovských soutěžích.   
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one