Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

V Medlovicích vítězí velmistr Vojtěch Plát.

Vytvořeno 26.09.2019 15:53:13 | Poslední změna 26.09.2019 15:59:02
Druhý ročník rapid turnaje „O pohár starostky Medlovic“ se konal v neděli 22.9.2019 v místním Kulturním domě. Agilní Jaroslav Vrtal připravil pro šachisty našeho kraje pěknou šachovou neděli, kterou využilo padesát tři hráčů k přípravě ne nastávající sezónu. Bohatý cenový fond, klobása zdarma pro předem přihlášené, útulné prostředí hracího sálu i přilehlého bufetu, to vše bylo zároveň pozvánkou na další ročník.
V turnaji zvítězil velmistr Vojtěch Plát, před Petrem Koutným a Pavlem Zpěvákem. Do Medlovic se vypravilo i deset hráčů našeho oddílu. Většinou auty, jen Vladimír Janás se odvážil na kole. Laďa je sportovec tělem i duší a třicet kilometrů, mezi Hodonínem a Medlovicemi, zvládnul  2x bez potíží v krásném podzimním počasí. Na následující fotografii není na Laďovi znát žádné vysílení. Nakonec z toho bylo velmi pěkné umístnění v turnaji.
Velká účast hráčů jednoho oddílu je zárukou několika vzájemných partií. František Křížek a bratři Skalkovi to stihli hned 3x, a nebyl snad nikdo z našich, bez partie s členem našeho oddílu. V celkovém pořadí se nejvýše dostal František Křížek na pěkné celkové patnácté místo s pěti a půl bodem. Mírně nad padesát procent zisku to dokázali ještě Jan Skalka, Jan Píštěk a Laďa Janás.
Nezbývá nám nic jiného, než držet palce medlovickým pořadatelům do pořádání dalších ročníků. Věřme, že šachisté z okolí příště nastoupí ve větším počtu a pomůžou tak turnaj udržet v kalendáři akcí i do budoucna. 
Výsledky : http://chess-results.com/tnr473392.aspx?lan=5&art=4
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one