Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Tradiční a závěrečná akce roku – blicák.

Vytvořeno 31.12.2014 18:36:12 | Poslední změna 31.12.2014 19:05:23
Stalo se tradicí, že kalendářní rok končíme bleskovým turnajem. Spousta pozvaných hráčů odřekla účast, protože jim nepasoval termín, někteří konec roku strávili nemocní, a byli i takoví, kteří slíbili, ale nedošli. Nakonec se sešlo 18 zájemců o tuto nejrychlejší disciplínu a věřím, že si dobře zahráli.
Rozhodčím turnaje byl Luboš Vičar a ten neměl žádné problémy s hráči. Pohodovou atmosféru turnaje si aktéři zajistili sami občerstvením tuhým i kapalným a drobné přestávky, zaviněné kuřáky, se brzy dohnaly. V samotném turnaji nejlépe odstartovali Petr Vičar, Jakub Uřičář a Petr Trávníček. V polovině turnaje měli již značný náskok na ostatní a o pořadí na prvních třech místech rozhodli ve vzájemných partiích. Vítězem se po dvouleté odmlce stal opět „Pražák“ Petr Vičar. 
Na dalších místech se umístnili hráči A-družstva Jaroslav Vrtal, František Křížek, Petr Bílek a tuto skupinu silného středu uzavřel tradiční host ze Slovenska Ivan Kubiš.
Na dalších místech byli k vidění hráči B-družstva Jan Skalka, já, Luboš Vičar, Jan Píštěk, Laďa Janás a tuto skupinu slabšího středu uzavíral Vladimír Misorin z Hodonína.
Závěrečnou skupinu hráčů vedl Petr Holubík před bratry Horňákovými. O poslední místo se rozdělili František Vašíček a Vojtěch Bílek. Ne každý má rychlou ruku a například o Frantovi je známo, že si rád zapřemýšlí. Celková křížová tabulka je v příloze.
Turnaj se vydařil, velké poděkování zaslouží drobní sponzoři, kteří něco přinesli a hlavně všichni, co přišli. Ať se za rok zase všichni ve zdraví sejdeme.
Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one