Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Tak jsme to oslavili.

Vytvořeno 07.05.2017 18:18:31 | Poslední změna 07.05.2017 18:47:37
Stává se tradicí hrát na závěr sezóny blicák. Jinak tomu nemohlo být ani letos, zvláště když se sezóna celkově vydařila. Družstva se umístnila dobře a hráčům se hra dařila. Tak jsme se sešli na orelce v neděli 30.4.2017 v dobré náladě, jednak zavzpomínat, ale taky oslavit kulaté narozeniny Richarda, Radka, Luboše a Petra, dohromady celých  200 let. 
Předehrou turnaje, a oslav, byla malá schůze o příštím ročníku. Každý měl možnost se vyjádřit k sestavám na příští sezónu, abychom se vyhnuli nějakým nedorozuměním. Taky se projednávala účast na Traxlerově memoriálu ve Veselí nad Lužnicí, která je stále otevřena a členové oddílu mají ještě možnost se přihlásit do 20.5. na moji adresu. Turnaj se hraje 27.52017.
Po schůzi jsme zasedli k turnaji. Tentokrát se nehrálo o ceny, ale o potěšení ze hry. Dobrou náladu umocňovalo řádné pohoštění, které zajistili hlavně oslavenci, ale i někteří členové. Kdy si dáme příště například čepovanou jedenáctku a jiné pochutiny? K tradičnímu kolotoči okolo stolu usedlo 18 hráčů. Ve výsledcích není vzpomenuto na Josefa Galušku, který po pěti kolech uvolnil své místo Janovi Hudečkovi.
Výsledkově se dařilo první čtveřici. Za vedoucím Petrem Symerským se s půl-bodovým odstupem usadil Jaroslav Vrtal, další půl-bod zpět byl Jan Hudeček a o další půlku Honza Skalka. I když nálada byla slavnostní, partie byly bojovné a bylo na co koukat. Oživením byla přítomnost Jana Hudečka, který k šachovnici usedl po dlouhém čase. Po ukončení hlavního turnaje se odehrál i druhý turnaj, ve kterém zvítězil oslavenec Richard Klenner.
I po ukončení druhého turnaje se našli dvojičky, které blicali dále. Stále bylo co pozřít a diskuze se vedla o další sezóně. Byli i takoví, co opouštěli hrací místnost pozdě, pozdě večer. Bramboračka sice nebyla, ale jídla a pití bylo dost. Richard dokonce přinesl i čestvě upečenou bábovku. Tabulky a pořadí obou turnajů naleznete v příloze.
Zdeněk Uřičář a Symerský Petr.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one