Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Svatováclavský Kyjov.

Vytvořeno 03.10.2016 10:17:26 | Poslední změna 03.10.2016 10:21:22
Středeční státní svátek 28.9.2016 využila řada šachistů k účasti na, již tradičním, turnaji s názvem:„ Svatováclavský Kyjov“. Místní šachový oddíl pořádá tuto akci již řadu let a společně s dětským turnajem „ O šachového koníka“ zabezpečuje pro šachisty z okolí každoročně dobré šachové vyžití.  Oddíl by tak mohl být vzorným příkladem pro takzvané spící oddíly našeho okresu.
Bylo o co hrát. Pořadatelé připravili bohatý cenový fond, a tak se mohlo pustit 46 hráčů do boje. Kyjovský turnaj je specifický v tom, že se hraje 2 x 20 minut, celkem 7 kol, a tudíž lze přeci jen o něco více vymyslet, než v klasických patnáctiminutovkách. 
ŠK Veselí nad Moravou zastupovala dvojice František Křížek a Vladimír Janás. Lépe si počínal František, který se v konečném účtování usadil na šestém místě, Laďa na pěkném devátém místě. Celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Vrtal, reprezentující Prušánky, druhé místo obsadil Gerhard Prisila z Gbel a třetí místo obsadil domácí Vladimír Šmíd.
Turnaj řídil počítačem Petr Trávníček
Článek Miroslava Hurty: http://jmss.chess.cz/data/jmss_document/filePath3732.pdf
Článek Petra Krolopa : http://krolopp.blog.cz/1609/8-svatovaclavsky-turnaj-v-kyjove-2016
Výsledky:
http://chess-results.com/tnr240663.aspx?lan=5&art=1&wi=821
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one