Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Sourozenci Tutkovi váleli ve Vlčnově.

Vytvořeno 04.05.2017 13:45:26 | Poslední změna 04.05.2017 14:22:18
Prvního května 2017 se ve Vlčnově konal turnaj pro mládež. Do místního kulturního domu se dostavilo 56 hráčů, 38 mladší kategorie (2006 a ml) a 20 hráčů starší kategorie (2002 – 2005). Do sousedního regionu se díky svým rodičům vypravili sourozenci Tutkovi  - Lidka se Štěpánem a zároveň sourozenci Fialovi, Anetka s Jakubem. 
Aneta s Jakubem sice ještě nejsou  členy oddílu, ale můžeme směle napsat , že dobře reprezentovali naše město a oddíl, protože hráli svůj vůbec první turnaj. Anetce se sice nedařilo, Jakub však v předškolním věku získal tři body a to je velmi pěkné a nadějné.
Sourozenci Tutkovi se zde představili v dobrém světle. Lidka získala ve starší kategorii 3,5 bodu a zvítězila mezi děvčaty. 
Štěpán válel v mladší kategorii. Vítězstvím v posledním kole se dostal až na druhé místo a odvezl si stříbrnou medaili. Gratuluji.
Ve Vlčnově se konal podobný turnaj prvně, a je jen škoda, že pořadatelé nezveřejnili kompletní výsledky. Zde je odkaz na domácí stránky oddílu:

http://www.sachyvlcnov.cz/2017/05/01/sachovy-turnaj-pro-mladez-vlcnov/#more-4057
 
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one