Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Simultánka velmistra Vlastimila Babuly s naší účastí.

Vytvořeno 11.06.2013 20:09:41 | Poslední změna 12.06.2013 12:43:42

V neděli 9.6. pořádal ŠO Kunovice společně s ŠK Boršice simultánku velmistra Vlastimila Babuly, na počest 50.výročí od simultánky Luďka Pachmana v Boršicích. Vše se odehrálo v příjemném prostředí sálu na Panském dvoře v Kunovicíh. 

Na nedělní simultánku se sešlo i několik pamětníků této akce. K partii zasedl například dnes 84-letý  pan Antonín Vichorec, z domácího oddílu, který tenkrát velmistra Luďka Pachmana porazil. Dalšími pamětníky akce byly boršické legendy Josef Ludvíček a Josef Hurdes.

 Na simultánku se sešlo 22 hráčů ze sedmi oddílů. Patřili k nim i naši Luboš Vičar a Jan Píštěk.

V neděli se nikomu z hráčů nepovedlo velmistra Babulu přelstít, povolil pouze 5 remíz, jistě si však pěkně zahráli. A jedním z těch, kdo získal drahocennou remízu byl i pan Krolop. 


Výsledky naleznete zde.

  

Pěkný článek přibližující atmosféru simultánky naleznete nablogu Petra Krolopa, který byl taky jedním z účastníků. Určitě se na jeho článek podívejte, protože naleznete zde výborně oglosované fotografie, které vás určitě pobaví. Třeba i za padesát let, tedy pokud budete mít čas.

 

Další článek naleznete na stránkách ŠO Kunovice, který bude určitě doplněn, ale zato zde naleznete bohatou fotogalerii. A taky už jsou zde zveřejněny partie k přehrání. A kdo bude mít zájem tak si může pustit reportáž TV Slovácko.

 

                                                                                          

                                                                                        Zdeněk Uřičář, Symerský Petr

 
Prohlášení o Cookies