Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Šachové info. Los 2.ligy E pro sezónu 2012 – 2013.

Vytvořeno 23.07.2012 10:24:11 | Poslední změna 23.07.2012 12:27:08


V sobotu 21. 7. 2012 proběhlo v Pardubicích losování prvních a druhých lig. Nás samozřejmě nejvíce zajímala 2.liga a hlavně skupina E, ve které se opět představí A - družstvo TJ ŠK Veselí nad Moravou. Tentokráte nám byl přidělen los s číslem "9". Uvidíme kolik štěstí nám los přinese.

Co říci k losu? Mohlo to být lepší, ale i horší. Dalekým cestám se dá jen stěží vyhnout a první kolo na půdě nováčka z Brna ( Moravská Slávia ) jistě hodně napoví. Kompletní los je zde:http://www.chess.cz/www/assets/files/informace/stk/druzstva/1213/2ligaE_1213.pdf

                                    

Přidávám náhled do šachového týdeníku, který vydává Pražská šachová společnost. Naleznete zde spoustu zajímavostí a taky na konci najdete šachové kalendárium na nejbližší období. Šachový týdeník naleznete v příloze.
                                                                                                         
Dále připomínám, že se blíží turnaj FIDE Open Staré Město, kterého se pravidelně účastní hráči našeho klubu. Kdo z hráčů se chce ještě přihlásit, tak rychle, čas utíká. Propozice naleznete v příloze. Z našeho oddílu jsou zatím přihlášeni:
Uřičář Zdeněk a Jakub, Luboš Vičar, Skalka Jan, Šimoník Adam, Píštěk Jan.

                                                                                                  Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one