Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 29.01.2012 19:48:50 | Poslední změna 07.02.2012 12:02:32
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "4606":
 
Pravda je taková, že ti mladí kluci jsou zcela jistě tzv. vyhranější! Ale, na druhou stranu můžou být i tzv. přehraní-unavení! Navíc vědí, že se od nich očekává úspěch! A to přátelé často těžký handicap!
Tak ještě k elu a VT, nemyslím si, že hráč s nižším elem nebo VT musí partii nutně prohrát, soupeři Michala a Honzy v duelu s Hodonínem předvedli jistě velmi dobré výkony. Nicméně naši hoši, kteří posleních pět let sehrají za sezónu více než 40 vážných partiích v soutěžích od OP1 až po mládežnickou extraligu, by měli vyhrávat a to i s papírově silnějšími soupeři. Blahopřeju našemu "A" týmu k vítězství ve Zlíně.
Dovolím si malou poznámku ke komentáři zápasu Hodonín B - Veselí C. Ono totiž, ta uváděná ela / a jejich výše/ jsou často klamná. Franta Chmelař je "starý" šachista! Pravda, několik posledních let v OP1 nestartoval, ale dle mého soudu je to slušný hráč 3. V.T. Mnoho let šachy nehrál i Kamil Štěpanovský, ale vůbec to není žádný šachový zelenáč!
Musím dát za pravdu Jendovi Skalkovi st.že turnaj má být minimálně rozdělený na polovinu. Můžou sice mladší od starších něco okoukat, ale jde o body do seriálu a pokud se osmiletý setkává se staršími jsou body velmi těžce vybojované. Již mnohokrát se stalo, že dva hráči, hrající stejnou kategorii, v průběhu celého seriálu spolu nesehráli ani jednu partii. O postupu na MČR v rapidu pak rozhoduje štěstí. Například kdo je první ve své kategorii v šestém kole turnaje dostane pořádného soupeře. Kdo má ale o půl bodu méně, má mnohem lepší los a vinikající vyhlídky být nakonec první v kategorii. Nad tím by se ale měli zamyslet někde na kraji. Stálo by za úvahu uspořádat po celém seriálu oddělené turnaje prvních osmi z každé kategorie, a ti by si to už o postup rozdali mezi sebou.
Teď ale k našim. Všichni tři naši zástupci uhráli tři body a v takové konkurenci je to dobré. Pokud hráči budou tyto zkušenosti získévat nemusíme o jejich vývoj mít strach. Výhry určitě přijdou. V pátek na tréninku !!!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one