Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Ratíškovické šachy 2012.

Vytvořeno 29.01.2012 19:48:50 | Poslední změna 30.01.2012 10:15:08
         Tuto sobotu se na další turnaj v rapid šachu mládeže, který se započítává do krajského přeboru vypravila trojice mladých hráčů našeho oddílu. Tomáš Pavlica, Tomáš Skalka a Daniela Skalková. Doplnila je dvojice legionářů Jan a Michal Skalkovi. V turnaji získali všichni tři zástupci našeho oddílu po třech bodech, což si myslím, že bylo celkem úspěšné vystoupení. Pořadatelé nechali hrát děti všechny jeden společný turnaj, kde se tedy setkávali hráči a hráčky ve věku od šesti let až do 15 let. Při počtu 112 účastníků, je toto podle mě nesmyslné a turnaj měl být pořádán alespoň ve dvou kategoriích do 12 let a do 16 let.  V turnaji se vůbec nedařilo Michalovi. Nasazený byl 8. a skončil 28., což je nejhorší výkon v této sezóně. Je mi záhadou jak může jeden týden porazit třeba svého staršího bratra a za sedm dní není schopen porazit hráče se 4.VT. Konec turnaje byl opět nešťastný pro Honzu Skalku, prvních šest kol znamenalo šest bodů a v repríze loňského finále opět prohrál s Natašou Richterovou, takže nakonec druhé místo v nejstarší kategorii a třetí v turnaji celkem.
Další  článek naleznete na stránkách jihomoravského svazu a na stránkách Ratíškovic.

       Dnes podlehlo Veselí „C" Hodonínu „B" vysoko 5,5 - 1,5 na tom měli opět velký podíl Honza s Michalem, kdy Honza vyrobil neskutečnou hrubku (divil jsem se, že partii ihned nevzdal a ještě hodinu se zbytečně trápil a Michal nedokázal bílými porazit protihráče se IV.VT).

Ratíškovické šachy výsledky.
                                                                                            Jan Skalka
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one