Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Rapid turnaj v Kunovicích.

Vytvořeno 27.06.2017 17:47:06 | Poslední změna 27.06.2017 18:06:24
Šachový oddíl z Kunovic uspořádal v neděli 25.6.2017 velký turnaj v rapidu. Po sobotní simultánce velmistra Hráčka to byla druhá akce v rámci kunovického šachového festivalu. V rapid turnaji si bylo možno zahrát nejenom s velmistrem Hráčkem, ale i s českou jedničkou Davidem Navarou. Startovní pole ukrývalo i jiná zajímavá jména. Sergej Movsesian, Vojtěch Plát, Joanna Worek  a mnoho  dalších známých hráčů, které bylo možno potkat za šachovnicí.
Hráčům našeho oddílu však zůstala tato akce utajena. František Křížek, a já, jsme byli jediní zástupci na tomto pěkném, a dostupném, turnaji. Po krátkém zahájení se turnaj rozběhl na plné obrátky. Hrálo zajímavým tempem. 2 x13 minut na celou partii + 3 sekundy na tah. Pro mne to bylo celkem nezvyklé, a bylo vidět, že zkušení velmistři si s tímto časem vystačili, a v pohodě se dokázali motat okolo 10 sekund  i třicet tahů.
Domácí pořadatelé nepřipravili jenom pěkný turnaj, nabídli  i spoustu finančních  a věcných cen. Ve spojitosti  s krásnými prostory se tak jednalo o nejkvalitnější turnaj široko – daleko. Kdo nepřijel, může litovat.
Článek na stránkách ŠO Kunovice.

Celkové výsledky: http://chess-results.com/tnr280437.aspx?lan=5&art=4&fed=CZE&wi=821
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář    
 
 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one