Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Přebor Orla v Moutnicích.

Vytvořeno 02.11.2017 11:08:05 | Poslední změna 02.11.2017 11:09:11
Podzimní čas je tradičně vyhrazen přeboru Orla. Tradiční je i místo, Kulturní dům v Moutnicích, a tradiční je i účast členů našeho oddílu. Letos se na turnaj vypravila pětice členů orelské jednoty z Veselí nad Moravou, jmenovitě Josef Navrátil, Zdeněk Morávek, Jan Tomčala, Jan Píštěk a Jan Skalka. Posledně jmenovaný navázal na medailové umístnění minulých ročníků, kdy se na bednu postavili Josef Navrátil, Petr Bílek, Jan Píštěk a opět Jan Skalka. Bohužel nám stále uniká to první místo.  Musím vzpomenout minulý ročník, kdy jsme dorazili do Moutnic  celí nažhaveni toto prokletí prolomit. A měli jsme k tomu velmi blízko, protože jsme byli jediní u Kulturáku v Moutnicích. Turnaj se totiž na poslední chvíli zrušil a my to nevěděli.

Jak si vedli naši zástupci letos je patrno z výsledků. Fotografie i  článek o turnaji na jihomoravském webu je z pera rozhodčího Miroslava Hurty:
http://jmss.chess.cz/view_artefact.php?type=jmss_document&id=4033
Výsledky: http://chess-results.com/tnr309001.aspx?lan=5&art=1&wi=821
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one