Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Přebor Jednoty Orel pro rok 2019.

Vytvořeno 31.10.2019 07:56:14 | Poslední změna 31.10.2019 07:58:23
V Moutnicích se konal, jako každoročně, přebor Jednoty orelské. Z našeho oddílu se zúčastnili turnaje tito „orli“. Petr Bílek, Tomáš Skalka, Daniela Skalková a Martin Hubáček. Z bývalých členů oddílu to byli ještě Zdeněk Morávek a Jan Tomčala. Výprava to byla velmi úspěšná a žádná jednota se nemůže pochlubit lepším výsledkem. Mezi dospělými byl druhý Zdeněk Morávek a troufám si říct, že to byl jeho životní úspěch. Třetí místo obsadil Petr Bílek. Mezi mládeží vystoupil na nejvyšší stupínek Tomáš Skalka, druhá byla Daniela Skalková. Z pomyslných šesti medailí putovaly čtyři do Veselí nad Moravou. Ještě jeden malý postřeh. Turnaj obsazujeme pravidelně, pódiové vystoupení je pravidelné, jen to první místo jaksi uniká.

Více: http://jmsschess.cz/2019/10/titul-mistra-republiky-orla-v-sachu-letos-putuje-do-orechova/
Výsledky: http://chess-results.com/tnr481452.aspx?lan=5&art=1
 

                     Šachovému vlaku vládl velmistr

 
Tradiční turnaj, tzv Šachový vlak, byl letos prvně obsazen členem oddílu. Mezi silnou konkurenci nastoupil Michal Fridrich a nevedl si špatně. Viz výsledky.
 
Výsledky : http://chess-results.com/tnr474266.aspx?lan=5&art=1
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one