Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 03.12.2013 13:29:15 | Poslední změna 17.12.2013 13:12:32
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "3187":
 
Jelikož jsem do konce roku časově zaneprázdněn, nemám čas ani na "náš" vacenovský blog, už vůbec ne na ratiškovský a tím pádem nesleduji ani jiné šachové weby. Jelikož je nyní chvilka času, rozhodl jsem se, že zde přispěju, i když je to s křížkem po funuse.

Tým Veselí D, není vůbec slabý, jak se předpokládalo. Je pravdou, že překvapivá výhra nad Dubňany B nás zarazila a tak jsme raději přijeli v silnější sestavě, než byl náš původní záměr. A to z toho důvodu, abychom nedopadli jako Dubňany. Jelikož p. Šebesta hraje šachy rád, nebylo důvodu jej nechávat doma. Jak vyplynulo z ostatních soubojů, nebylo naše jednoznačné vítězství jednoduché a opravdu jsme se museli o výsledek poprat. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdybych hrál i já na páté desce a souboj na druhé desce by skončil remízou (Lukáš ji nabízel, soupeř odmítnul). Nejsem nijak zdatný šachista a tak se výkonnostně mohu srovnávat jen s těmi dětmi. :-)

Každopádně v odvětě mohu slíbit, že doma určitě postavíme i děti. Ono vézt je jedním autem do Veselí, aby to odehráli za 45 minut a pak tam čekali do 12:30 na Lukáše, není také nejvhodnější. Takže asi tolik můj názor k tomuto utkání.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one