Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

ŠK Veselí nad Moravou

Okresní přebor mládeže v rapid šachu 2016 v Ratíškovicích.

Vytvořeno 15.06.2016 17:24:08 | Poslední změna 15.06.2016 17:40:37
V sobotu 11.6.2016 se odehrál na základní škole v Ratíškovicích Přebor mládeže okresu Hodonín v rapid šachu. Naše výprava činila celkem 8 hráčů a ochotné rodiče, díky kterým jsme se mohli dostat na místo konání turnaje.  V kategorii do 16 let jsme měli jen jednoho zástupce a to Michala Bačíka. Michal hrál pěkně a po celou dobu turnaje se držel v první desítce konečné 3 místo v kategorii a 5 celkově je určitě pěkný výsledek. Do 12 let jsme měli 2 zástupce a to Tomáše Skalku, který celý turnaj odehrál na předních šachovnicích a bojoval o prvenství v turnaji, nakonec skončil  druhý na pomocné hodnocení a první ve své kategorii do 12 let.
Náš druhý zástupce v této kategorii byl Dominik Valášek, který podal taky kvalitní výkony. Do 10 let nás reprezentovali:  Štěpán Tutka, který vybojoval výborných 5 bodů a turnaj zakončil na vynikajícím 15 místě. Martin Runkas, uhrál pěkných 3,5 bodu a Karel Kučera sbíral hodnotné zkušenosti a uhrál pěkné 2 body. Nejlepší hráčkou v okresu se stala Daniela Skalková, která skončila jen půl bodu za vítěznou trojicí.
Ludmila Tutková po pěkném výkonu skončila 18. Turnaj vyhrál Jakub Strnad z oddílu Sokol Kyjova stal se přeborníkem okrasu do 16 let, a to i přes zaváhání v posledních 2 kolech, které prohrál.

Výsledky na chess- result naleznete zde.
Článek na Jmšs naleznete zde.

V příloze jsou výsledky OP mládeže, doplněné o fotografie vítězů jednotlivých kategorií. Obě přílohy zaslal Petr  Trávníček.