Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Okresní přebor mládeže v rapid-šachu.

Vytvořeno 02.04.2014 19:36:34 | Poslední změna 02.04.2014 19:58:01
Poslední březnová sobota se nesla ve znamení okresního přeboru mládeže v rapid-šachu. Turnaj se po dlouhé době podařilo uspořádat ve spolupráci okresního šachového svazu (pan Trávníček) a školního šachového oddílu z Ratíškovic, kterého duší je pan Martin Macek z Vacenovic. Za obnovenou tradici okresních přeborů mládeže je jim potřeba velmi poděkovat. Takovou účast hráčů jako letos pamatuji někdy na přelomu století.
            Organizace naší výpravy byla trochu komplikovanější. Předem se omluvilo několik hráčů, kteří mohli zasáhnout na medailové pozice, a proto na turnaj vyrazila jen šestice hráčů oddílu, plus Michal Bačík z Jiskry Strážnice. 
Michal se účastní pravidelně dění na naší orelce, a svému oddílu vybojoval zlatou medaili v kategorii do 13 let. Nás v této kategorii reprezentoval (zatím neregistrovaný) Adam Kostelanský, který dochází teprve chvíli do kroužku a přesto vybojoval pěkné šesté místo mezi mnohem zkušenějšími hráči. Nejsilnější zastoupení jsme měli v kategorii do11 let. Emilka Tomšicová získala zlato a Tomáš Skalka stříbro. 
V nejstarší kategorii bojoval Vašek Ochotný a vybojoval stříbrnou medaili.
V nejmladší kategorii do 9.let vybojoval Filip Kostelanský stříbro a stejně jako brácha velmi překvapil. Sedmý,  v této kategorii, se umístnil Dominik Valášek.
Všichni hráči vzorně reprezentovali náš oddíl a v tabulce úspěšnosti oddílů obsadili vynikající 1 místo. Poděkování patří taky rodičům za dovoz a doprovod na turnaj, a Honzovi Skalkovi za trenérské vedení mládeže.

Odkazy na články a fota z turnaje:
http://jmss.chess.cz/view_artefact.php?type=jmss_article&id=1580
http://sachyvacenovice.blog.cz/1403/okresni-prebor-mladeze-v-rapid-sacu-je-dobojovano
http://internet.tgroup.cz/chess/?p=2872
                                                                                                                      Zdeněk Uřičář
 
           
 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one