Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Oddílový přebor v rapid-šachu.

Vytvořeno 30.10.2018 17:58:08 | Poslední změna 30.10.2018 18:00:49
V neděli 28.10.2018 se konal 7.ročník oddílového přeboru v rapid-šachu.  Sedmý ročník tak bude navždy spjatý s oslavami stého výročí vzniku Československa. Devět šachistů tedy nezamířilo na oslavy, ale sešli se na Orelce k tomuto turnaji. Z původně deseti oprávněných hráčů přišlo jen šest, ostatní se omluvili. Vzácným, a nečekaným, účastníkem turnaje byl Josef Galuška, který si ale zahrál opravdu rekreačně.
Za šachovnicemi se bojovalo tvrdě, ale nevznikaly žádné problémy. Vlastně ani nemohly, neboť jsme si zapomněli zvolit rozhodčího, kterého pravidelně dělá Luboš Vičar. Od začátku rázně vystartovala dvojice Jan Skalka a František Křížek. O vítězi turnaje tak rozhodla jejich vzájemná partie. Stále svěže hrající František Křížek nezadržel Jana Skalku, který si, po dvou letech, odnesl pamětní pohár za vítězství.
 
Poř. jméno   ELO   Body SB  
1. SKALKA  Jan         7,5    
2. KŘÍŽEK František         6,5    
3. PÍŠTĚK Jan         4,5    
4. UŘIČÁŘ Zdeněk          4 12,75  
5. NAVRÁTIL Josef          4 10,25  
6. ŠTOS Radek         3,5    
7. NOVÁKOVÁ Anna         2,5    
8. HORŃÁK Ondřej          2    
9. GALUŠKA Josef         1,5    
 
 
Ostatní hráči patří do lepšího nebo horšího středu tabulky. Třetí Honza Píštěk zaostal za druhým místem o dva body. Věřím, že všichni zúčastnění si zpříjemnili sváteční neděli hrou v šachy. Je jen škoda, že to nevyužijí i jiní.
Křížová tabulka v příloze.
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one