Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

O pohár starosty Osvětiman .

Vytvořeno 08.09.2014 14:08:25 | Poslední změna 08.09.2014 14:29:57
Pravidelně, týden před naším turnajem, letos 7. 9 2014, se konal v Osvětimanech  turnaj: O pohár starosty Osvětiman. Je pravidlem, že se turnaje zúčastňuje i několik hráčů našeho oddílu. Letos nás hrálo celkem sedm a provedli jsme tím tak potřebnou přípravu před nastávající sezónou. Turnaje se zúčastnilo 60 hráčů, z toho čtyři mezinárodní mistři a dva fide mistři. Nejlépe si vedl FM Burdalev Kirill. Druhý skončil IM Ponížil Cyril a třetí Roubalík Jakub.  
Z našich hráčů si nejlépe vedl František Křížek, který se lehce přehoupl přes 50% hranici a umístnil se horní polovině startovního pole – přesněji na 23.místě.
Polovinu možných bodů nasbíral Jan Skalka a umístnil se na 30.místě, mírně pod 50% zůstali  37.Zdeněk Uřičář, 38.Michal Skalka a 39.Lubomír Vičar.
51.místo obsadil, stále se lepšící, Radek Horňák s 3 body a 58.místo Ondra Horňák s 2 body. Zahráli jsme si pěkný turnaj s bohatým cenovým fondem a v příjemném prostředí kulturního domu v Osvětimanech.
Celkové výsledky: http://www.chess-results.com/tnr144591.aspx?lan=5&art=1&wi=821
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one