Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Na Štěpána není pána, aneb pojďme si zahrát šachy do Vlčnova.

Vytvořeno 20.12.2011 19:31:15 | Poslední změna 20.12.2011 20:44:15

Trošku jsem hledal na webových stránkách a zjistil jsem, že turnaj v Senici se odehrál již 17.12.2011 a turnaj v Sudoměřicích, který se konal každoročně 26.12., tedy na Štěpána, se letos asi nekoná, nebo koná, ale v malém měřítku. Zatím jsem nic nezjistil. Přesto mi Zdeněk poslal aspoň jednu potěšující zprávu, a to, že se hraje 26.12.2011 turnaj ve Vlčnově.

 Na Štěpána není pána a kdo má chuť si zahrát pěkné šachy ve Vlčnově, ať určitě vyrazí. Koná se tam již tradiční 24.ročník vánočního turnaje, na který vás srdečně zvou pořadatelé. Jenom připomenu prezentace je do 8.55 hod. v kulturním domě ve Vlčnově a hraje se 2x15min. Snad se na mne pořadatelé z Vlčnova nebudou zlobit, že jim na našem webu dělám takou malou reklamu. A kdo nezná Vlčnov, měl by jej poznat. Je to dědinka proslavená hlavně slavností "Jízda králů", která letos byla zapsána na seznam UNESCO. Je to malebná obec, které se říká perla Slovácka. Vlčnovské búdy skrývají třpytivé víno, které vám nalejí šikovné děvčice v místním vlčnovském kroji……..

Propozice přikládám v příloze.

    

                                                                                              Symerský Petr

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one