Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Mistrovství Moravy čtyřčlenných družstev v bleskové hře.

Vytvořeno 22.09.2014 10:18:55 | Poslední změna 22.09.2014 10:59:27
V neděli se sjelo do Boršic  42 družstev k tradičnímu burčákovému turnaji čtyřčlenných družstev.  Hrálo se jedenáct dvoukol. Po velkém boji zvítězilo družstvo Slavia Kroměříž „A“. Jako druhé skončilo družstvo ŠK Zlín „A“ a třetí příčku si vybojovalo družstvo ŠK Duras BVK.
Náš oddíl vyslal dvě družstva. První družstvo starších a druhé družstvo mladších hráčů. A družstvo bylo oslabeno, protože postupně odřekla účast spousta hráčů. Přesto jsme se drželi po celou dobu turnaje uprostřed tabulky. Ostudná prohra 1 – 7 v posledním kole nás odsunula hodně dozadu.
Výsledky A družstva: http://chess-results.com/tnr145903.aspx?lan=5&art=20&wi=821&snr=23

Naši hráči mládežnického družstva se statečně prali, většinou se zkušenými hráči, přesto mnohé soupeře potrápili. Nakonec ani toto družstvo nemělo moc velkou ztrátu na naše A družstvo, Nejlépe si vedl Jan Skalka na první šachovnici.
Výsledky B družstva: http://chess-results.com/tnr145903.aspx?lan=5&art=20&wi=821&snr=39

Na turnaji panovala šachová pohoda. Hráči si mohli pochutnat na burčáku, a kdo dostal hlad, tak si mohl pochutnat na výborné tlačence. Tak to aspoň tvrdil Luboš se Zdeňkem. Skvělá kombinace, a to si dal Zdeněk ráno ještě rybí salát. No někdo by už asi urval kliku od záchodu.
Protože jsme nic nevyhráli a Luboš spěchal do práce, Zdenek zase na koncert, tak jsme rychle po posledním výprasku zvedli kotvy. No nestihnul jsem nafotit vítěze, a proto jsem si jednu fotku musel zapůjčit. A jak říkal Zdeněk příště zabereme, no já říkám, možná.        

Celkové výsledky: http://chess-results.com/tnr145903.aspx?lan=5

Menší fotogalerii naleznete zde.

Článek na stránkách ŠO Boršice naleznete zde.
                                                                                                                              Symerský Petr a Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one