Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Mistrovské soutěže pro mládežníky z Veselí již začaly.

Vytvořeno 02.10.2011 17:35:04 | Poslední změna 02.10.2011 17:41:34

Již  30.9.2011 jsem se vypravil  s dvojicí Jan Skalka a Anna Nováková do Starého Města, kde v dresu SK Boršice zahájili sezónu předehrávkou 3. kola 1. ligy mladšího dorostu skupiny „Východ" právě s domácím družstvem ŠK Staré Město „B". Zápas začal s mírným zpožděním v 17:15,  Anička Nováková hrála na šesté šachovnici a jedná se o její první seznámení s vážnou patrií,  bohužel přehlédla ztrátu figury a po 35 minutách prohrála. Nejdéle hrál opět Honza na druhé šachovnici, který po třech hodinách za stavu 3,5 - 1,5 pro Staré město odmítl ve vyrovnané pozici nabídku remízy a nakonec svoji partii s Tomášem Lessym téměř po čtyřech hodinách dovedl k vítězství a korigoval tak na konečný stav 3,5 - 2,5 pro Staré Město.

Pro Aničku to bude v této soutěži těžké, ale pokud zpomalí hru tak jistě nezůstane bez bodů, především zatím sbírá zkušenosti. Honza zaslouží pochvalu především za bojovnost, se kterou šel za vítězstvím, snad bude mít v dalších partiích více štěstí než v předešlé sezoně.

Na tabulku ligy mládeže se můžete podívat zde.

                                                                           Jan Skalka st.

 
Prohlášení o Cookies