Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Michal Skalka za reprezentaci kraje.

Vytvořeno 27.12.2012 17:11:12 | Poslední změna 27.12.2012 17:36:57

V současnosti náš nejlepší žák Michal Skalka byl nominován do výběru jihomoravského kraje pro tradiční zápas s výběrem olomouckého kraje.

 Zápas, kde v každém výběru bylo 9 hráčů, se hrál na dvě kola tempem 90 min +30 vteřin na tah. Dvoukolo se odehrálo ve dnech 21.a 22.12. 2012. Jihomoravský kraj v součtu nakonec prohrál 8,5 - 9,5. Michal do celkového výsledku přispěl jednou výhrou a jednou remízou. V reprezentaci taky nastoupil Lukáš Macek, který pomáhá našemu družstvu jako host v krajském přeboru družstev. Lukášovi se však tentokrát nedařilo a obě partie prohrál na čas.

            Michal si za své šachové snažení reprezentaci zasloužil. Při trénincích na Orelce předává své zkušenosti mladším a za to mu patří dík. Je v současnosti naší jedničkou v pětičlenném družstvu staršího dorostu, a jde ostatním příkladem.

 

Určitě si přečtěte článek na stránkách Jmšs a nezapomeňte si otevřít přílohu.

Další odkazy:   Olomoucký šachový informační kanál.

                       ŠK Kvasaco Vacenovice.

 

                                                                                                                      Zdeněk Uřičář 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one