Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Memoriál Vratislava Hory a ukončení sezóny.

Vytvořeno 18.05.2016 16:39:40 | Poslední změna 18.05.2016 16:46:48
Ve Starém Městě se hrál v sobotu 14.5.2016 již pátý ročník Memoriálu Vratislava Hory. Pořadatelé ze Starého Města a Boršic již takto pátým rokem uctívají památku věhlasného šachového trenéra mládeže, který zde působil a vychoval mnoho mladých hráčů. Náš oddíl tentokrát vyslal do soutěže jenom družstvo starších žáků.
Soutěž doznala v posledních letech několik změn. Místo původních klasických zápasů čtyřčlenných družstev se přešlo na jeden společný turnaj jednotlivců, a z výsledků se pak dávají dohromady výsledky družstev sečtením bodů jednotlivých hráčů. Naše družstvo vyrazilo ve složení Michal Skalka, Václav Ochotný, Anna Nováková a mladší žák Tomáš Skalka. A neměli to lehké. Ve startovním poli se ukrývala celá řada hráčů hrajících extraligu a první ligu mládeže, nebo ligu dospělých. V samotném turnaji si nejlépe počínali Václav Ochotný a Tomáš Skalka se ziskem 5 bodů. O půl bodu méně urvali Michal Skalka a Anna Nováková.
Výsledky: http://chess-results.com/tnr221715.aspx?lan=5&art=0&fed=CZE&wi=821
Výsledky turnaje i s výsledky družstev jsou v příloze.
Součástí Memoriálu je i doprovodný turnaj v rapidu na sedm kol. Náš oddíl reprezentovala dvojice František Křížek a Jan Skalka. František získal čtyři body a obsadil páté místo. Čtyři body uhrál i Honza Skalka a obsadil sedmé místo. Oba se mírně přehoupli přes 50%.
Výsledky doprovodného turnaje: http://chess-results.com/tnr221716.aspx?lan=5&art=1&fed=CZE&wi=821
Všem hráčům děkuji za předvedenou hru a reprezentaci oddílu a města, rodičům za ochotu dopravit hráče na turnaj.

Šachový oddíl Boršice napsal.
 
UKONČENÍ TRÉNINKŮ.
Den před turnajem ve Starém Městě jsme se rozloučili na Orelce se sezónou 15-16 tradičním fotbálkem. Přišli si zahrát skoro všichni a pěkně jsme se pobavili. K vidění byly pěkné fotbalové akce i komické situace, zkrátka sranda.
Důležité informace:
Tréninky jsou tedy u konce. Protože se má  ale ještě hrát přebor okresu ( 11.6. nebo 18.6. ) bude ještě jeden trénink a to v pátek před turnajem. Všem dám včas vědět, až budou vydány propozice turnaje.
Začátek tréninků v nové sezóně 2016 – 2017 bude  v pátek  16.9.2016 od 16:00.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Zdeněk Uřičář
 
Prohlášení o Cookies