Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Memoriál Františka Křížka a Milana Grabce už tuto neděli.

Vytvořeno 06.09.2016 14:37:54 | Poslední změna 06.09.2016 16:20:05
V neděli 11.9.2016 proběhne, na tradičním místě ve Vnorovech, Memoriál Františka Křížka a Milana Grabce. Šachový oddíl z Veselí nad Moravou uctívá každoročně památku dvou svých významných členů, kteří odešli do šachového nebe v roce 2001.
Letošní turnaj se bude konat pod pořadovým číslem 15. Do Lidového domu ve Vnorovech se tradičně schází silná konkurence z blízkého i širokého okolí. V minulosti však zde byli k vidění taky hráči Slovenska, Maďarska, Ukrajiny a Rakouska. Tradičně se turnaje zúčastňují  naši přátelé z Veselí nad Lužnicí. Pro hráče všech výkonností  je tak šance si zahrát s mistry, nebo se jen podívat na velmi silné hráče v akci. Turnaj je tradičně okresním přeborem Hodonínska v rapid-šachu.   
Vítězové jednotlivých ročníků:
2002 – Hudeček Jan
2003 – Hudeček Jan
2004 – IM Sosna Jan
2005 – IM Sosna Jan
2006 . GM Babula Vlastimil
2007 – IM Sosna Jan
2008 – IM Sosna Jan
2009 – IM Bernášek Jan
2010 – Mlénský Dalibor
2011 – GM Babula Vlastimil
2012 – Kičmer Petr
2013 – IM Plát Vojtěch
2014 -  IM Sosna Jan
2015 – IM Zpěvák Pavel
2016 - ???
Podrobné výsledky všech ročníků : http://sach.717.cz/menu/memorial-fk-a-mg/vysledky-rocniku
A dále tady máme sponzory, bez kterých by se turnaj nemohl uskutečnit.

GRANT MĚSTA VESELÍ NAD MORAVOU

Město Veselí nám již tradičně přispívá na turnaj finanční částkou a poděkování mu patří za to, že taky podporuje mládež a turnaj ve Veselí  nad Lužnicí. Letos taky čekáme hosty ze spřáteleného města Veselí nad Lužnicí.
PIVNICE   PETRA - VESELÍ NAD MORAVOU - Petr Pavlica                   Dlouholetý sponzor a fanda šachu. A kam si skočit na pivko, no přeci do Pivnice u Petra: Sakristie.
UNICO COMPUTERS - VESELÍ NAD MORAVOU  -  Antonín Pavlátka               Taky dlouholetý sponzor a kamarád Tonda Pavlátka. Nevím zda hraje šachy, ale spíš ne. To však nevadí. Většinou sponzoruje dětské ceny. Ale, u něj si můžete koupit vše co se týká počítačů od A po Z.

SVOBODA LINEN, s.r.o. - STRÁŽNICE - Ing. David Svoboda                          Tato rodinná firma vám nabídne luxusní  povlečení. Nemůžete usnout, je zde pro vás připraveno saténové povlečení Chess s šachovými figurkami a nejen to. Stačí kliknout na odkaz a představí se vám království povlečení značky GLAMONDE.

Arikos, s.r.o. Strážnice - Ing. Sluka Jan                                                       Dlouholetý sponzor ze Strážnice vám nabídne nebo ušije košile na míru. Takže neváhejte a mrkněte se na stránky firmy.

Obec Blatnička                                                                                                               Malá vinařská obec, která každoročně přispívá pěknými cenami na turnaj. Obec  proslavili nejenom vinaři, ale taky Tradice Slovácka, o.p.s. Blatnička, kde se šijí hlavně kroje.

VÍNO HRUŠKA, s.r.o. Blatnička - Stanislav Hruška                                                   A máme tady vinaře z Blatničky. Taky dlouholetý sponzor, který tradičně dodává na turnaj velmi pěkné ceny, rodinné vinařství vám nabídne víno, které chutná. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na odkaz.

VINAŘSTVÍ  MINAŘÍK, Blatnička                                                                             Rodinné vinařství z Blatničky. Taky dlouholetý sponzor, který dodává na turnaj pěkné ceny. Pokud vás tento sponzor zaujme klikněte na odkaz. Představí se vám zde penzion s prostornými sklepy a s krytým bazénem.

VINAŘSTVÍ MICHAL JANÁS, Blatnička                                                                  Další rodinné vinařství z Blatničky. Taky dlouholetý sponzor, který dodává na turnaj pěkně ceny. Dokážete si představit přestavený vodojem na sklep, ne? Tak klikněte na odkaz, naleznete zde vína, která vás překvapí.

Penzion Antonín Mičulka, Blatnička                                                               Rodinný podnik z Blatničky. Taky dlouholetý sponzor turnaje, který vám nabídne domácí kuchyni, mysliveckou kuchyni, husí hody, zabijačkové hody atd... K tomu skvělé ubytování. Neváhejte a klikněte na odkaz.

Vitis, s.r.o. Strážnice - RNDr.Jindřich Baňař                                                              Tady se vrátím znovu do Strážnice a představím vám rodinné vinařství, které založil RNDr. Jindřich Baňař. Dlouholetý sponzor turnaje, obhospodařuje 30ha, a z vinic vám nabídne jen to nejlepší. 

SADY CZ, s.r.o. Bzenec - Ing. Vojtěch Šafařík                                                          Další sponzor je tentokráte ze Bzence. Z názvu je již poznat čím se sponzor zabývá, a tak nemusí být překvapením, když v cenách se objeví přepravka křupavých jablek.

GARDEN Moravia, s.r.o. - Antonín Světínský                                                               Náš sponzor je tentokráte z Dolního Němčí, firma se zabývá dřevostavbami. Mezi cenami dřevostavbu nečekejte, ale určitě pěknou cenu taky dostanete. A pokud máte zájem postavit si nějakou chatku tak mrkněte na web.

Elko - dům obuvi a kožené galanterie - Štos Radek                                         Radek Štos, šachový spoluhráč. Jinak největší prodejce obuvi na Jižní Moravěhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Smiley.svg/800px-Smiley.svg.png, tak to tvrdí aspoň on sám. ELKO - dům obuvi ve Veselí nad Moravou určitě znáte.  

Potřeby pro dům a zahradu - Ing. Jana Vašíčková                                                     A zase se vrátím do Blatničky. Tato paní má malý obchůdek, kde prodává potřebné věci pro dům a zahradu. Vždycky potěší cenami hlavně děvčata na turnaji, protože dodává kosmetické balíčky.

Petr Němeček, Blatnička                                                                                            Petr se zabývá hostinskou činností  a je vyhlášeným kuchařem můžete jej navštívit v Motorestu U Hložků v Boršicích u Blatnice, tedy pokud máte chuť na nějakou specialitu.

Petr Symerský, Blatnička                                                                                                A tady už je moje maličkost. Celý život si hraju s čísly. Jak s šachovými, tak s účetními. Zkrátka účetní poradce to vůbec nemá jednoduché. Prostě když to jde, tak to jde, a když to nejde, tak se to musí vymyslet, aby to zase šlo.
 
Šachový oddíl zve srdečně všechny hráče na turnaj. Sezóna se blíží a turnaj je vhodné místo na osahání figur před mistrovskou sezónou.
                                                                                                                             Petr Symerský  a  Zdeněk Uřičář 
 
Prohlášení o Cookies