Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 13.01.2013 18:20:15 | Poslední změna 15.01.2013 19:28:47
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "5547":
 
Jasné a v pohodě. Já to také nepsal ve zlém. :-)

Zajímavé je, že jsem s Lukášem přepisoval partiář z toho co jsem si ofotil od mladého Křivánka (5. kolo s Kuřimí) a měl tam chyby, partiář neseděl a některé tahy jsme jen předpokládali. Lukáš nezapisoval dělší dobu, Křivánek asi posledních 5 tahů. Kde byl rozhodčí?! Ále...co bychom se rozčilovali, stačilo mi to, když tam p. Šťastný chodil na toaletu a děti za ním. Je mi z toho na nic, kdyby se aspoň hrálo čestně. Lukáše to sice neomlouvá, měl hrát rychleji, ale Hurta si to měl pohlídat. Jenže v takovém množství dětí je to asi nemožné. Prtoste z toho co jsem viděl teď v sobotu jsem nabyl dojmu, že je to každému jedno a ono to nějak dopadne.

Jinak na Vaše stránky chodím celkem pravidelně.
Opraveno, snad už to bude dobře. Zdeňa mi poslal výsledky a tabulky.
Pane Macek, já sice zadávám články do systému, ale ne všechny píšu. Vím, že jste mně upozorňoval i minule. Například tento článek napsal Luboš a minulý Zdeněk. Já přesné podrobnosti nevím, a proto čerpám jen ze skutečností, které mi kluci předají. Nezúčastňuji se těchto akcí z hlediska časového a většinou jsou jen mé články z 2.ligy, proto vám nedokážu ani oponovat a za chyby v článcích se omlouvám. Přesto se snažím tyto stránky oživit a uchovat dění šachového klubu jak jen můžu. Nezlobím se na vás a o to vícby vám měli odpovědět kluci, jak Zdeňa nebo Luboš. Jinak jsem rád za vaše příspěvky, protože na naše stránky málokdo píše a přitom se je snažím dělat, jak nejlépe umím. Zdravím do Vacenovic a těším se někdy na setkání. Pozdravujte pana Šebestu.
Ještě bych pana Symerského upozornil na dvě chybičky v článku.
Ve výsledcích v 5. kole s Kuřimí, je u partie Macek-Křivánek výsledek 0,5-0,5. Lukáš však prohrál na čas.
A co jsem se díval na výsledky, tak Veselí přeběhla Zastávka, sice jen o skóre.
Ale já našel ve svém článku také spoustu chyb a překlepů, ale není čas to všechno kontrolovat. Opravil jsem ty hrubky ve výsledcích a ve jménech. Ale už mi z toho šla hlava kolem. :-O
JJ, Vranovice hrály dobře a hlavně mají kompaktní a vyrovnaný tým, u kterého bodují všichni. Uvidí se v posledních 4 kolech.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one