Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 21.04.2013 20:16:36 | Poslední změna 22.04.2013 18:25:24
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "6938":
 
Je to dobré, že družstev z okresu Hodonín bylo tolik. Ale nikdo se příště nebude bránit, když jich bude ještě více. Nemusely by se vytvářet dvě skupiny ale hráli by všichni dohromady. Pamatuji se, že před zhruba 12-ti lety hrál jihomoravský a zlínský kraj společný turnaj a družstev tam bylo snad pětatřicet. Z těch bývalých okresů jihomoravského kraje chybělo i Znojmo.
No naše děti se šachama teprve začínají a pro většinu z nich to byl teprve druhý turnaj. Co mne osobně těší, že pokrok je patrný a v příštím roce snad nebudeme v roli otloukánka, ale budem hrát střed. Každopádně hezká akce a já osobně jsem rád, že se okres Hodonín podílel na množství družstev takřka z 1/3 a to je potěšující zpráva, na rozdíl od jiných okresů (BV, či VY). Klidně tam mohlo být i 20 družstev a vytvořily by se dvě skupiny.....ale to je asi utopie. :-)
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one