Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 28.03.2014 18:57:32 | Poslední změna 19.03.2016 04:06:51
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "1912":
 
Já jsem, co se týká výsledků, za družstvo Vacenovic spokojen. Děti hrály na co měly a v konečné fázi 2. místo v Bé tabulce také není k zahození. Z posledního srazu 50% je hezké. Na to, že jsme tuto soutěž hráli poprvé, porazit byť oslabený silný Duras a Znojmo je hezké.
Co se týká družstev z Ratíškovic, spokojen být nemůžu, ale objektivně musím přiznat, že jsem ve finálové skupině neměli šanci. Jediné body byly ty, které získalo Béčko za vítězství nad Áčkem. Jinak jsme nebodovali a to je smutné. Nic naplat, cíl letošní sezóny - poskládat 4 družstva z okresu Hodonín, tak aby se 1. setkání odehrálo na okrese HO byl sice splněn, ovšem na úkor kvality a síly obou drustev z Ratíškovic. Je pravda, že jsem čekal od dětí víc, ale jejich výkonnost jsem nedohadl, protože jsem ŠK převzal po odchodu předchozí trenérky a vše bylo honem honem.
Nyní už vím jak na tom jsme a kde je potřeba přidat. Doufám, že v příštím roce budou výsledky lepší.
Na druhou stranu, budu podporvoat návrh jedné "větve" z Brna, kdy navrhují aby se soutěž rozdelila již od začátku na slabší a silnější. A ti silnější, ať se od začátku perou o postup a to v ligoveém tempu 90 min. + 30 s na tah. A ti slabší ať si zahrají jen mezi sebou v tomhle tempu. Tým z Veselí počítám automaticky mezi ty silnější. V září se chystám na schůzi mládeže a doufám, že tam přijede někdo i z Veselí. Čím více hlasů a názorů, tím lépe. Myslím si, že za okres Hodonín máme do toho co kecat a nedávný okresní přebor v Ratíškovicích a účast 40-ti dětí je toho jasným důkazem.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one