Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 25.09.2011 20:18:22 | Poslední změna 04.10.2011 16:49:28
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "7078":
 
Přidána úvodní zpráva KP2C.
Nemám rád tajnosti, neboť si myslím, že zpravidla nejsou příliš "čisté." Jinak přeji veselskému áčku úspěšný vstup do tohoto ročníku, byť to nebude mít proti silnému týmu z Hustopeče nijak snadné.
Věřme, že se vše dá včas do pořádku. Nás, kteří používáme internet to nezaskočí. Horší je to, že kapitáni budou na poslední chvíli tisknout úvodní zprávu a hledat hráče, kteří internet nepoužívají, aby jim to doručili. Každopádně se však něco tajného děje.
Tak se mně zdá, že ta KP2C je obestřená jakousi záhadou! Kdyby žil král komiků Vlasta Burián jistě by řekl: ,,Tváří se jak tajuplný hrad v Karpatech!" Jak známo 1. kolo se hraje již tuto neděli tj. 9.10.2011 a stále nejsou oficiálně zveřejněny soupisky týmů, ba ani rozpis soutěže! Takže bude-li či nebude-li 1. kolo tuto neděli se patrně dá vyčíst pouze z hvězd. To samozřejmě neumím.
Dobré, leden a únor nevytahneme paty z Veselí.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one