Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 08.11.2011 15:38:01 | Poslední změna 08.11.2011 19:32:27
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "2611":
 
Jako domácí jsme byli pochopitelně raněni špatným začátkem. To se proti velkému favoritovi těžko dohání. Kontumace na druhé šachovnici je velmi smutný jev. Pokud se kapitán s hráčem domluví, a ten ráno nepřijde, je to velmi ,,povzbuzující" do další činnosti. Před mistrákem hráče obvolávat, den před mistrákem nebo brzo ráno zatopit v místnosti, ráno upravit místnost, postavit šachy, pak těsně před začátkem zápasu znovu volat ( vypnutý mobil ), napsat soupisku ( musí mít domácí napsanou jako první )a doufat, že se hráči objeví, to je už jeden zápas sám o sobě. To se pak na šachy nedá soustředit. Kapitán se již může uklidnit jedině při uklízení šachů po mistráku a následně místnosti. Ani bych se nedivil, že příští sezónu to Luboš nebude chtít dělat. A kdo to vezme po něm, že by Jenda Píštěk ????
Hodonín přijel do Veselí v plné síle, protože si je moc dobře vědom kvalit hráčů z Veselí n/M. Pravda tentokrát jsme byli trošku překvapení, že nám to vcelku snadno vyšlo. Ale samozřejmě každý zápas je jiný! A pokaždé se začíná od nuly či s čistým štítem!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one