Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 28.08.2011 10:33:39 | Poslední změna 31.08.2011 16:50:35
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "9702":
 
Vzhledem k tomu, že tento šachový oddíl má k dispozici velmi slušné šachisty. Vůbec bych se nebál nějakého propadáku! Nicméně, ani velmi silný tým zpravidla ničeho nedosáhne, pokud mu chybí sebedůvěra a hlavně nezbytná vůle k dosažení úspěchu. Jako příklad uvedu partii - L. Vičar - J. Schondorf z 10. posledního kola Openu ve Starém Městě.
Bílý - L. Vičar šel do boje se zcela zřejmým odhodláním zvítězit. Měl jsem čest tuto partii sledovat a tak jsem viděl toto: Vůdce černých - J. Schondorf byl a hrál v pohodě, vcelku smířliv s případnou remízou. Tu také po jistém čase a tazích nabídl. Pan Vičar však na sebe vzal riziko nezdaru a s horším časem a nikterak lepší pozicí, avšak s nepřehlédnutelnou vůlí po úspěchu se nakonec dočkal hrubé chyby soupeře. Vítězství zdá se štastné, ale o tom to je ! Každé vítězství je svým způsobem štastné, ačkoliv to štěstí nemusí být vždy tak výrazně viditelné.
Přeji pevné nervy.
 
Prohlášení o Cookies