Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

FIDE OPEN Staré Město 2018.

Vytvořeno 30.08.2018 12:23:21 | Poslední změna 30.08.2018 12:24:42
Tradiční letní turnaj ve Starém Městě se letos konal v duchu drobných změn oproti minulosti. Pořadatelé turnaj zkrátili na typických devět kol se zavedením ligového tempa. Odpadlo nedělní dvoukolo, které se mohlo stát, díky minulému tempu, velmi vysilující. Další změnou bylo rozdělení startovního pole na A a B skupinu. Na turnaj se chystala opět velká skupina hráčů našeho oddílu, ze které ale odpadli Radek Hrabal, Laďa Janás a já, každý z jiného důvodu. Na start se tedy postavili: v turnaji A František Křížek, Jan Skalka, Michal Skalka, Ondra Horňák a Anička Nováková, v turnaj B  sourozenci Skalkovi Daniela a Tomáš.
Výsledky turnaje A: http://chess-results.com/tnr366986.aspx?lan=5&art=4
Výsledky turnaje B: http://chess-results.com/tnr372225.aspx?lan=5&art=4
V následujícím odkazu je možné si přehrát několik partií našich hráčů. Po kliknutí na následující odkaz http://www.fera.hitech.cz/ a „ průběh turnaje“ se ukážou jednotlivá kola a vždy 20 partií z jednotlivých kol .Partie Michala najdeme ve 2.5.a 8. kole, Františka Křížka a Jana Skalku ve 3.kole a Ondru Horňáka ve 2. Kole.
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one