Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Daniela, Tomáš a Michal Skalkovi na turnaji v Kyjově, s Honzou i na Hradní věži v Brumově-Bylnici.

Vytvořeno 13.05.2014 14:22:26 | Poslední změna 13.05.2014 15:28:21
Státní svátek 8.5. využila rodina Skalkových k účasti na turnaji v Kyjově. Hrál se zde 2.ročník tzv. Kyjovského koníka a Michal Skalka obhajoval loňské vítězství.
 
Obhajoba se mu sice nepovedla, i tak je druhé místo velmi pěkné. Na výborném čtvrtém místě se umístnila Daniela Skalková, což znamenalo vítězství mezi dívkami. 
Celkové deváté místo z 36 účastníků obsadil Tomáš Skalka a byl nejlepší v kategorii do desíti let. Všichni tři výborně reprezentovali náš oddíl.
Celkové výsledky: http://sachykyjov.sweb.cz/konik2014/kyjovsky-konik-2014-vysledky.pdf          Odkaz na článek: http://jmss.chess.cz/view_artefact.php?type=jmss_article&id=1601

Čtvrteční turnaj této trojici nestačil a v sobotu 10.5. jsme je mohli vidět na Hradní věži v Brumově-Býlnici. Tentokrát se mohl připojit k Michalovi a Daniele i Honza Skalka. Všichni tři startovali ve starší kategorii, a v mnohem silnějším turnaji. Honza se umístnil na pátém místě, Michal na patnáctém a Daniela na dvacátém šestém místě z počtu 39 hráčů. 
Tomáš bojoval v mladší kategorii a obsadil výborné páté místo ze  42 hráčů. Opět skvělá reprezentace oddílu. 
Celou fotogalerii naleznete zde.
Stránky hradu Broumov naleznete zde.

Velké poděkování patří paní Skalkové za celodenní trpělivý doprovod a odvoz autem!!
                                                                                                                                                             Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one