Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

BLESKOVÝ VÁNOČNÍ TURNAJ 2011.

Vytvořeno 30.12.2011 19:49:20 | Poslední změna 30.12.2011 20:48:14
         Ve čtvrtek 29.12.2011 se ve Veselí nad Moravou odehrál bleskový turnaj, který můžeme nazvat mezinárodním, protože k nám přijel jako každým rokem náš kamarád a spolubojovník ze Skalice Ivan Kubiš.
         Počáteční zděšení Radka Hrabala, že je nachystáno zbytečně mnoho šachů, vzalo rychle za své a na turnaj se dostavilo celkem18 hráčů. Hráči si vytvořili velmi příjemné prostředí hlavně tím, že každý místo pomyslného startovného přinesl něco na zub a o dobrou slivovičku zde taky nebyla nouze.
         V samotném turnaji vystartovala výborně dvojice Jakub Uřičář a Richard Klenner, těsně pronásledována Dušanem Sochnou, Petrem Symerským, Petrem Vičarem a Adamem  Šimoníkem. V závěru turnaje Richard Klenner neudržel Jakubovo tempo a z medailových míst odpadl. Za povšimnutí stojí výkony dvou nejmladších, Adama Šimoníka a Jana Skalku, ze kterých nám rostou velmi dobří hráči. Na závěr turnaje všichni zúčastnění zapózovali pro společné foto, akorát nám stačil utéci Jenda Skalka, který spěchal domů. Přikládám i pár fotografií od Petra Symerského. 

        Uvádím první tři místa, které získali hodnotné slovácké ceny v podobě tekutých švestek a tekutých hroznů, ostatní pořadí hráčů a zisk bodů naleznete v přiložené tabulce.
1.    Uřičář J.      2237      15,5
2.    Sochna D.   2115      14,5
3.    Vičar P.       2050      13

       Všem hráčům děkuji za účast. Doufám, že se jim turnaj líbil a za rok na dalším vánočním turnaji 2012 nashledanou.

                                                                                                                      Zdeněk Uřičář
(85.5kB)
Tabulka turnaje s konečnými výsledky.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one