Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Diskuze

Vytvořeno 23.04.2012 00:08:50 | Poslední změna 24.04.2012 10:10:34
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "3786":
 
Jeden stupínek nahoru je 1.liga.
Příští ročník nebo řekněme sezóna bude hodně těžká, zda se postoupí to se uvidí, otázka ještě kam. Aby to nebylo do KPI. V každém případě budeme zase bojovat a já budu optimista. Takže to vidím na krásné páté místo, čili o jeden stupínek nahoru.
Bylo by to pěkné, ale o postup je velký zájem hlavně u jiných oddílů. My se musíme držet při zemi. Vždyť o záchranu hrajeme už deset let "co vznikla KP-jednička". Pouze jednou se záchrana v KP-1 proměnila v postup do druhé ligy a v zachraňování pokračujeme dále. Každopádně si naše A-družstvo za letošní výkony zaslouží velké uznání. Technická poznámka: v pátek 27.4. je orelka obsazená trénink odpadá.
postup je hotová věc:-)
Peta V.23.04.2012 14:13:02
letos sme se udrzeli, pristi rok hrajeme na postup :-) ...
ps: pekna sezona, uz se tesim na pristi rok
Modrá je dobrá, už je to tak ! Zpíval Žlutý pes v docela dobré písničce. Kdyby nebylo ODS asi bych tomu i věřil. Nicméně, věřil jsem a věřím A týmu Veselanů. Letošní šesté místo ve 2. lize je dobré, velmi dobré ! O stupínek výš /jako to pivo - jedenáctka/. Gratuluji !! Též přeji Veselanům do budoucna ještě výraznější úspěch, ale je mně jasné, že to není vůbec snadné !
letos sme se udrzeli, pristi rok hrajeme na postup :-) ...
ps: pekna sezona, uz se tesim na pristi rok
Gratuluji všem za předvedený výkon(nejen v Hošřálkové)6.místo určitě úspěch. Luboš.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one