Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

12.ročník FIDE OPENU Staré Město minulostí.

Vytvořeno 17.08.2014 19:56:59 | Poslední změna 17.08.2014 20:47:51
V sobotu 16.8.2014 skončil ve Starém Městě 12.ročník turnaje FIDE OPEN Staré Město. Mezi 148 hráči turnaje bylo i pět našich hráčů. Jak si v turnaji vedli je patrno z výsledkové listiny: http://chess-results.com/tnr135672.aspx?lan=5&art=1&wi=821 Náročný devítidenní maraton nastavil zrcadlo každému hráči. Byly partie, které potěšily, ale i partie, na které musíme rychle zapomenout. Do bojů o čelo tabulky z nás nikdo nezasáhnul a většinou jsme se potkávali s nebojácnou mládeží  Frýdku Místku, Starého Města, Poličky a jiných oddílů v bojích o střed tabulky. O průběhu turnaje je možno si přečíst na webu Starého Města: http://www.sachysm.cz/ kde je i fotogalerie : http://sachysm.rajce.idnes.cz/FIDE_Open_Stare_Mesto_2014  a na turnajových stránkách partie prvních dvaceti šachovnic každého kola: http://www.fera.hitech.cz/ v sekci „Průběh turnaje“.

Pár postřehů fotografa.
Tak, turnaj je za námi a pomaloučku se blíží sezóna. Ještě nás čeká několik blicáků a rapidů v září. Odkaz a propozice naleznete zde.
Zdeněk Uřičář
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one