Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

11.ročník Memoriálu Františka Křížka a Milana Grabce za dveřmi.

Vytvořeno 01.09.2012 16:24:43 | Poslední změna 01.09.2012 16:50:26

V neděli 16.září proběhne ve Vnorovech, již tradiční, Memoriál Františka Křížka a Milana Grabce. Turnaj, pořádaný TJ ŠK Veselí nad Moravou na počest dvou osobností šachu, startuje do své druhé desítky a pořadatelé zvou širokou šachovou ( i nešachovou ) veřejnost k účasti. Jako již tradičně se snaží pořadateté o zajištění pěkného finančního a cenového fondu. Za což velké poděkování patří sponzorům.

V minulých ročnících byl turnaj velmi dobře obsazován silnými hráči ze širokého okolí i ze zahraničí. Dvakrát se podařilo vyhrát reprezentantovi ČR velmistru Vlastimilu Babulovi, čtyřikrát zvítězil mezinárodní mistr Jan Sosna, dvakrát Jan Hudeček a po jednom vítězství si připsali mezinárodní mistr Jan Bernášek a Dalibor Mlénský. O vítězství usilovali i další kvalitní a známí hráči, například dnes již velmistr Jan Krejčí,  mezinárodní mistři a FIFE mistři Vojtěch Plát, Serguei Vesselovsky, Karel Malinovský Ladislav Langer, Josef Mudrák, Milan Smištík, Pavel Zpěvák, František Vrána, Lukáš Kuchyňka, Josef Michenka, David Holemář, Neklan Vyskočil a mnoho dalších známých hráčů. Je tu tedy možnost pro šachisty z okolí si zahrát s výbornými hráči. 

Turnaj je zároveň velká společenská akce, při které se střetávají známí a společně hodnotí vyhlídky svých družstev před nastávající sezónou. V přilehlé místnosti, kromě obvyklého posezení u piva nebo limonády,  je možno si objednat teplá jídla, což se hned tak někde na turnaji nevidí.

 Jak již jsem vzpomenul na začátku článku, kolektiv pořadatelů TJ ŠK Veselí nad Moravou  zajistil kromě finančních cen taky hodně věcných cen, takže bude o co hrát. Neváhejte tedy, a v neděli 16.9. zavítejte na Lidový Dům ve Vnorovech.

Poohlédnutí za minulým ročníkem naleznete zde.

 

                                                                           SRDEČNĚ ZVOU POŘADATELÉ

    

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one