Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

ŠACHY A DĚTI.

Vytvořeno 17.11.2011 10:17:35 | Poslední změna 17.11.2011 17:49:57

                          

         TJ ŠK Veselí nad Moravou každoročně od poloviny září do konce dubna následujícího roku organizuje šachový kroužek pro děti šestileté a starší. Scházíme se každý pátek od 16:00 do 18:00 na Orelce ve Veselí nad Moravou. Náplní kroužku je zdokonalování se v šachové hře. Součástí kroužku je taky seriál turnajů na žebříček, který se hraje každý druhý pátek.

         Po zdokonalení hráčů oddíl vysílá děti na turnaje a soutěže. Jsou to krajské přebory jednotlivců i družstev, seriály Velkých Cen regionu Uherské Hradiště, přebory Moravy a republiky jednotlivců i družstev.

 

Přednosti šachu a šachového kroužku:

Vhodnost a přístupnost širokému spektru zájemců, možná účast i tělesně ne zcela obdařených dětí. Náplň kroužku podpoří logické a kombinační myšlení, rozvíjí další studijně-morální vlastností studentů, cvičení paměti, fantazie a představivosti adeptů. Možnost seberealizace a prosazení se v tomto odvětví v přátelském a spolupracujícím kolektivu dětí a trenérů, malá finanční náročnost pro rodiče i děti.

    

             NEVÁHEJTE A ZAJISTĚTE PRO DĚTI ZÁBAVU NA CELÝ ŽIVOT.

 

            Kontaktní adresa:      Zdeněk Uřičář, tel: 733 216 478   e-mail: zd.uricar@seznam.cz

 

 
Prohlášení o Cookies