Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

ŠK Veselí nad Moravou

V Ratíškovicích hráli Michal Skalka, Vašek Ochotný a Emílie Tomšicová.

Vytvořeno 20.05.2013 20:01:20 | Poslední změna 20.05.2013 20:11:18

V sobotu 18.5.2013 se v Ratíškovicích konal poslední díl ze seriálu krajský přeborů jednotlivců v rapid-šachu. Šestý turnaj se neobešel bez naší účasti. Do Ratíškovic se vypravili Michal Skalka, Vašek Ochotný a Emílie Tomšicová. Všichni hráli bez naděje na postup na Mistrovství ČR, protože ty si již rozdělili jiní hráči z jiných oddílů, a jenom Daniela Skalková mohla do bojů o postup zasáhnout.

Pořadatelé rozdělili startovní pole do tří turnajů, starší, mladší a dívky. Ve starší kategorii se představili Michal i Vašek. Los je svedl dohromady v prvním kole a partie skončila remízou. Jak je patrno z následujících tabulek kluci výborně začali ale závěr se jim již nepovedl.

Emilka se představila v turnaji dívek.

Ve vyrovnaném turnaji vynikly tři dívky, které si mezi sebou rozdělily medaile. Dalších sedm dívek, mezi nimi byla i Emilka, získalo shodně tři body a o pořadí rozhodlo až pomocné hodnocení.

Fotogalerie, kterou zaslal p.Tomšic.

Účast dětí na turnaji v Ratíškovicích byla slabší jak agilní pořadatelé předpokládali. Jarní aktivity mnohých dětí se již ubírají jiným směrem a mnohých taky odradil fakt, že o postupu je již rozhodnuto. To je bohužel letitý problém posledního turnaje seriálu KP jednotlivců v rapid-šachu. Věřím, že v příštím ročníku se představí více našich hráčů.