Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

ŠK Veselí nad Moravou

 
 

Šachové turnaje mládeže na žebříček ročníku 2011/2012, turnaj druhý.

Vytvořeno 01.10.2011 10:28:54 | Poslední změna 01.10.2011 10:36:01

  

Celkové pořadí druhého turnaje ze dne 30. 9. 2011:

 

                               Jméno                       body         pomocné body

 

                        1.     Skalka M.                  5

                        2.     Skalková D.               4

                        3.     Skalka T.                   3             12           

                        4.     Staňka J.                   3             9,5          

                        5.     Pavlica T.                   3             8

                               Sečkař M.                   3             8

                        7.     Ochotný V.                 3             6

                        8.     Urbančík L.                  2

                        9.     Ivánek D.                   1,5           6

                        10.    Bednář R.                   1,5          4,5

                        11.    Dvořák J.                   1

                        12.    Maňák J.                    0

 

Druhý turnaj 30.9. odehrálo rekordních 12 hráčů. Svým výkonem překvapila Danielka Skalková, která podlehla pouze vítězi turnaje. První tři starší žáci a první tři mladší žáci obdrželi diplom. Všichni pak drobnou věcnou cenu.

Žebříček ŠK Veselí nad Moravou po 2. turnaj je následující:

 

        Jméno:                     1.tur.        2.tur.        3.tur.        celkem:

 

1.     Skalka M                   20             20             -              40    

2.     Skalková D.               10             17             -              27    

        Skalka T.                  12             15             -              27

4.     Ochotný V.                17              9             -              26    

5.     Pavlica T.                  13             12             -              25

6.     Petzina Z.                  15              -              -             15

7.     Staňka J.                    -              13             -             13

8.     Maňák J.                     9               4              -            13

9.     Sečkář M.                    -             10              -            10

10.    Urbančík L.                  -              8               -              8

11.    Ivánek D.                    -              7               -              7

12.    Bednář R.                    -              6               -              6

13.    Dvořák J.                    -              5                -              5                 

           Body se za umístnění v turnaji se přidělují následovně:

                     20,17,15,13,12,10,9,8,7,6,5,4,3,2, Na žebříček se počítají poslední tři turnaje.Další turnaje budou:  14. 10. - 28. 10. Turnajů bude na podzim celkem ještě 8.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Uřičář Zdeněk

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one